Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за зацврстување- Aminofirm 500мл.

Цена: 1,190 ден

Најавете се за салонска цена

ТЕРМО-АКТИВНА КРЕМА ПРОТИВ ЦЕЛУЛИТ ANESI 200МЛ

SKU: 6386 Категорија Ознаки: , ,
Крем за зацврстување кој содржи голема доза на Centella Asiatica, еластин и органски силикон,  го надоместува недостатокот на цврстина и еластичност на кожата.
Со широк спектар на активни состојки од растително потекло, се произведува по најнова технологија и под строг надзор на сопствените лаборатории.
Нежна е за кожата на телото и ги буди сетилата.
Product Cat

,

Brand

Anesi

Scroll to top