Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун тосканска дива лаванда и вербена NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за хипер-сензитивна, сува кожа (анти-бактериска)

SKU: NDR - 4 Категории , Ознаки: , , ,

Дивата лаванда, ги уништува штетните микро-организми од површината на кожата и
истовремено е вистинска арома-терапија за телото и духот.
Вербената содржи мешавина на есенцијални масла, вистинска храна
за испостените клетки на епидермисот.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top