Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун тосканска дива лаванда и вербена NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за хипер-сензитивна, сува кожа (анти-бактериска)

SKU: NDR - 4 Categories: , Tags: , , ,

Дивата лаванда, ги уништува штетните микро-организми од површината на кожата и
истовремено е вистинска арома-терапија за телото и духот.
Вербената содржи мешавина на есенцијални масла, вистинска храна
за испостените клетки на епидермисот.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун тосканска дива лаванда и вербена NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун тосканска дива лаванда и вербена NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top