Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун црешов цвет и босилок NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со регенеративно дејство (против пигментација)

SKU: NDR - 1 Categories: , Tags: , , ,

Сапуни направени од вистински романтични букети …
Цветни ноти со пријатен сјај на цреша и блага сензуалност на босилок,
што создаваат перфектна хармонија.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун црешов цвет и босилок NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун црешов цвет и босилок NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top