Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун багрем и јоргован NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за потхранување на кожата (арома-терапија)

SKU: NDR - 3 Categories: , Tags: , , ,

Почуствувајте го романтичниот мирис на багрем и јоргован, опојни и нежни за кожата.
Багремот е богат со минерални масла, витамини и природна смола,
а јоргованот прави детоксификација на клетките.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун багрем и јоргован NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун багрем и јоргован NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top