Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Антибактериски сапун IMMUNITY 150гр. Nesti Dante

Цена: Original price was: 150 ден.Current price is: 90 ден.

Најавете се за салонска цена

Специјално дизајниран за комплетна дезинфекција

SKU: NDI01 Категории , , , Ознаки: , , ,

Сапунот IMMUNITY е специјално дизајниран за комплетна дезинфекција благодарејќи на механичкото отстранување на нечистотиите и бактериите за чиста и добро заштитена кожа.

БЕЗ бои и мириси! Хипоалергенски и веган френдли.

Активна компонента: Benzalkonium Chloride 0,10%.

Product Cat

Brand

NestiDante

Scroll to top