Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун маслинка Пулија NESTI DANTE 150гр

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен, потхранувачки сапун со овошкаст мирис (за сува и дехидрирана кожа, против брчки)

SKU: NDO02 Categories: , Tags: , ,

Арома инспирирана од Маслинка од Пулија, специфична по овошкаст и интензивен мирис. Помирисајте…
За длабинско потхранување на сувата, дехидрирана кожа. 

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун маслинка Пулија NESTI DANTE 150гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун маслинка Пулија NESTI DANTE 150гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top