Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун праска и диња NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за тонирање на кожата (ги активира клетките и смирува)

SKU: NDF05 Categories: , Tags: , , ,

Праската е користена во стара Кина, како еликсир за продолжување на животот.
Со експлозивна количина на витамин Ц и калиум, помага во енергизирање на кожата,
го подобрува метаболизмот и се бори против слободните радикали. Во комбинација со диња,
овој сапун ја смирува и освежува кожата. Одличен е против изгореници.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун праска и диња NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун праска и диња NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top