Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун црвено грозје и боровница NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен, потхранувачки сапун против уморна кожа (и го враќа сјајот)

SKU: NDF04 Categories: , Tags: , , ,

Брзиот начин на живот, недостатокот на сон, загадувањето и стресот
се причина кожата да изгледа уморно и лошо. Црвеното грозје ја детоксифицира, осветлува,
тонира, чисти и зајакнува кожата и го забавува процесот на стареење.

Ензимите од боровницата, ги омекнуваат микро-крвните садови на кожата и ги прават поеластични.
Сапунот го подобрува имунитетот на кожата и го враќа сјајот на површината на кожата.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун црвено грозје и боровница NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун црвено грозје и боровница NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top