Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун цитрон и бергамот NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун против акни и брчки (освежителен мирис за енергија)

SKU: NDF02 Категории , Ознаки: , , ,

Освежувачки бран на цитрусни ноти. За масна и мешана кожа,
подложна на акни и бубулици. Со оглед на тоа дека чисти и ги стеснува порите,
стручњаците го предлагаат и во борба против брчки.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top