Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун цитрон и бергамот NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун против акни и брчки (освежителен мирис за енергија)

SKU: NDF02 Categories: , Tags: , , ,

Освежувачки бран на цитрусни ноти. За масна и мешана кожа,
подложна на акни и бубулици. Со оглед на тоа дека чисти и ги стеснува порите,
стручњаците го предлагаат и во борба против брчки.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун цитрон и бергамот NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун цитрон и бергамот NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top