Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун медитерански допир NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со мирис на морското ветре, носи нова енергија за телото

SKU: NDT-3 Categories: , Tags: , , ,

Уметност инспирирана од природата, што човекот ја претворил во свој животен простор
Морското ветре, станува интензивен мирис кои потсетува на смрека, темјан и смола од бор.
Почувствувајте го мирисот на Медитеранот.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун медитерански допир NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун медитерански допир NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top