Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун села и манастири NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со мирис на манастир, сено и шуми, зелени полиња (анти-стрес)

SKU: NDT-2 Категории , Ознаки: , , ,

Градови на уметноста, манастири, сено и шуми, зелени полиња, предели кои ја менуваат бојата.
Мирис кој ги поврзува небото и земјата за повторно воспоставување на рамнотежа помеѓу умот и телото.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top