Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чоколаден сапун со кафе NESTI DANTE 200гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за смирување на отоци и разбивање на целулит (анти-воспалителен)

SKU: NDCH-2 Categories: , Tags: , , ,

Сапун со богата арома на Вашето омилено кафе.
Ги смирува отоците и помали неправилности предизвикани од целулит.
Содржи Шеа путер за подобрување на еластичноста на кожата.

 

 

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чоколаден сапун со кафе NESTI DANTE 200гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чоколаден сапун со кафе NESTI DANTE 200гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top