Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун Пиза NESTI DANTE 250гр

Цена: 180 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун за закрепнување на кожата (со мирис на магнолија, праска и јоргован)

SKU: NDD - 5 Categories: , Tags: , , ,

Бела Магнолија, цвет од Праска и Јоргован. Сензуален, свеж и закрепнувачки,
слатко спонтан и природен. Овој сапун е проткаен со ноти на бела Магнолија и
Јоргован кои создаваат спој на светлост и позитивна енергија.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Пиза NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун Пиза NESTI DANTE 250гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top