Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун гоџи бобинки NESTI DANTE 100гр

Цена: 70 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од гоџи бобинки (најефикасен природен лек за еластична, здрава и младолика кожа)

 

SKU: NDDF03 Categories: , Tags: , ,

Гоџи бобинките се најефикасен природен лек за еластична, здрава и младолика кожа.
Суперхрана за кожата, содржи се што им е потребно на вашето лице и раце:
минерали + аминокиселини + витамин Ц + каротеноиди + полисахариди.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун гоџи бобинки NESTI DANTE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун гоџи бобинки NESTI DANTE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top