Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун арган NESTI DANTE 100гр

Цена: 70 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од арганово масло (за хидратација и против стареење)

 

SKU: NDDF02 Categories: , Tags: , ,

Маслото од арган има силно дејство против стареење. Длабоко ја хидрира кожата и го забавува процесот на стареење.
Сапонините во маслото, ја одржуваат кожата мазна и мека, а стеролините спречуваат воспаленија и егземи.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун арган NESTI DANTE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун арган NESTI DANTE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top