Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Црн сапун од јаглен (лимитирана линија) NESTI DANTE 250гр

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун од пепел од лековити африкански растенија (за хидратација, микро-циркулација и нови клетки)

SKU: NDL03 Категории , Ознаки: , , ,

Црниот сапун е долго чувана тајна на древниот Египет, што се пренесувала со генерации.

Направен со јаглен од лековити африкански растенија: кора од банана, овес и мешунки од какао.

База од шеа путер, за измазнување на ситните брчки. Овој сапун е мелем за кожата, со мирисна нота на јасмин.

НАМЕНА: хидрирана кожа, стимулирање на микро-циркулација

и интензивна продукција на нови клетки.

Product Cat

Brand

NestiDante

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top