Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сапун воден сон NESTI DANTE 150гр

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

100% природен сапун со мирис на длабоко сино море (ќе ве врати во детството) 

SKU: NDA-1 Categories: , Tags: , , ,

Нуркање во синото море со цел кожата да биде освежена со чистота.
Со својот благ мирис ќе ве врати во деновите на безгрижното детство.

Product Cat

Brand

NestiDante

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун воден сон NESTI DANTE 150гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сапун воден сон NESTI DANTE 150гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top