Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лавор за миење коса (кожен) KAYPRO C36

Цена: 61,580 ден

Најавете се за салонска цена

со релакс перниче за нозе (што се прилагодува на висината)

SKU: F001 Categories: , Tags: , ,

Луксузен лавор за миење на коса, со перниче за нозе (на прилагодување).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лавор за миење коса (кожен) KAYPRO C36”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лавор за миење коса (кожен) KAYPRO C36”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top