Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Beard Club – четка за пена

Цена: 650 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC041 Категорија

Природното влакно овозможува формирање на пена за незаборавно бричење.

Scroll to top