Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Блок-турпија за мазни и сјајни нокти (со сунѓерче) CRISNAIL

Цена: 70 ден

Најавете се за салонска цена

двострана турпија со 3 површини (за сјајни и мазни нокти)

Супер-лесна турпија за фино измазнување и полирање на ноктот.

Намена: за мазни и сјајни нокти (со ефект на огледало).

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Блок-турпија за мазни и сјајни нокти (со сунѓерче) CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Блок-турпија за мазни и сјајни нокти (со сунѓерче) CRISNAIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top