Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Турпија за обликување CRISNAIL

Цена: 65 ден

Најавете се за салонска цена

модерна турпија за нежно обликување (не го разлистува ноктот)

SKU: 6732 Категорија Ознаки: , ,

Модерна турпија за обликување на природни и вештачки нокти.
Мазна и нежна, совршено ќе ги обликува ноктите, без да го разлиста ноктот.

Product Cat

,

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top