Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Четки за акрил Exclusive (3 типа) CRISNAIL

Цена: 1,100 ден1,290 ден

Најавете се за салонска цена

Ексклузивни прецизни четки за акрил (кралска лила боја, со циркони).

SKU: CRB00 Категорија Ознаки: , , ,

Ексклузивни прецизни четки за надградба на нокти со Акрил техника
(кралска лила боја, со циркони).

Product Cat

Exclusive акрил четки- тип:

Овална, Рамна, Шпиц

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top