Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Staleks цангли за кутикули CLASSIC 12-5mm

Цена: 1,090 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: S-NC-12-5 Категории , Ознаки: ,

Staleks цангли за кутикули CLASSIC 12 5mm

КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Ергономскиот дизајн на работниот дел е совршен и за маникир и за педикир.
  • Чисто и прецизно сечење поради рачно изострените рабови за сечење.
  • Исклучителната метална цврстина им овозможува на штипките да останат остри подолго време.
  • Удобно држење поради помалите заоблени рачки.
  • Фино шмирглање на површината за вртење гарантира непречено, непречено движење.
  • Дополнителна отпорност на корозија поради полирање со брусна паста GOI.
  • Медицински нерѓосувачки челик.
Brand

Staleks

Scroll to top