Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Колаген Еластин DEPILEVE 200мл

Цена: 260 ден

Најавете се за салонска цена

за зацврстување и длабока хидратација на кожата

ХИДРАТАЦИЈА и РЕГЕНЕРАЦИЈА

  • Производ со колаген и еластин специјално дизајниран за зацврстување и длабока хидратација на кожата.
  • Емулзија со пријатна арома и брза апсорпција
  • Може да се користи и како дневен хидратантен третман за тело
  • Комплетно природен производ за борба против сува кожа

Активни сосотојки:

  • Морски еластин: состојка од морско потекло за зголемување на еластичноста
  • Морски колаген: состојка од морско потекло која ја подобрува регенерацијата на клетките,
    ја одржува кожата флексибилна и го забавува стареењето.
Product Cat

, , ,

Brand

Anesi, Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top