Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен гел во поларно-бела боја (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 1,100 ден

Најавете се за салонска цена

Екстремно бел гел, со способност за самоконтрола и лесен за нанесување.

 

 

 

 

SKU: AD02 Category: Tags: , ,

Екстремно бел гел, со способност за самоконтрола и лесен за нанесување.

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен гел во поларно-бела боја (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен гел во поларно-бела боја (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top