Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен мек розе гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 1,100 ден

Најавете се за салонска цена

розев густ билдер гел за скулптутрирање

 

 

 

 

SKU: AD07 Category: Tags: , ,

Розев густ билдер гел за скулптутрирање.

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен мек розе гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен мек розе гел за скулптурирање (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top