Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ексклузивен гел за интензивна камуфлажа (нова формула) CRISNAIL 15мл

Цена: 1,100 ден

Најавете се за салонска цена

Израмнувачки гел за покривање на изразени недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед.

 

 

SKU: AD05 Category: Tags: , , ,

Израмнувачки гел за покривање на изразени недостатоци. Го прилагодува ноктот во посакуваниот изглед.

 

 

Product Cat

Brand

Crisnail

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен гел за интензивна камуфлажа (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ексклузивен гел за интензивна камуфлажа (нова формула) CRISNAIL 15мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top