Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Растворувач на стари лакови CRISNAIL 30мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

старите и згуснати лакови, ги прави течни и повторно употребливи

SKU: 6393 Категории , Ознаки: , ,

Имате богатство засушени или згуснати стари лакови?
Овој корисен растворувач, повторно ќе ги направи течни и употребливи.
Исто како на денот кога прв пат ги отворивте.

#crisnail 💅

Product Cat

Brand

Crisnail

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top