Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Црни/ Сиви лакови за нокти CRISNAIL 14мл

Цена: 165 ден

Најавете се за салонска цена

отпорни на пукање и контакт со детергенти, брзо се сушат (со UV заштита)

SKU: 6725/7 Category: Tags: , , ,

НАЈДОБАР ОДНОС ЦЕНА-КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ ! ! !

ГУСТИНА – идеална за артистички декорации, можност за имагинација и обликување на разни форми
ИЗБОР на БОИ
МАКСИМАЛНА ПОКРИВНОСТ – штедите време и пари
ИЗДРЖЛИВОСТ – отпорни на пукање и контакт со детергенти
УВ ЗАШТИТА – ги штитат ноктите да не пожолтуваат

Product Cat

Црни и сиви- нијанса:

Blue Black 174, Glossy Black 161, Gris Metal 204, Gris Moda 233, Gris New York 274, Terra Gris 257

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни/ Сиви лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни/ Сиви лакови за нокти CRISNAIL 14мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top