Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – прајмер Instant Correction

Цена: 550 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M146 Категорија Ознаки: , ,
Maike прајмер корективен

01 CLEAR, 02 GREEN, 03 PURPLE

Scroll to top