Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – кармин

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

MAIKE е иновативен бренд за шминка што нуди врвен квалитет на професионалени кармини.

SKU: М078 Категорија Ознаки: , ,

MAIKE е иновативен бренд за шминка што нуди врвен квалитет на професионалени кармини. Нашата високо пигментирана, долготрајна формула е дизајнирана да обезбеди мазна, беспрекорна завршница. Нашите луксузни нијанси се движат од смели и светли до меки и суптилни, за да можете да создадете кој било изглед што го сакате.

Нашиот кармин е збогатен со хранливи масла и витамини за да ги одржувате вашите усни меки и хидрирани цел ден.

Со MAIKE, можете да бидете сигурни дека го добивате најквалитетниот кармин на пазарот.

Maike кармин

01 PINK DOLLY, 02 NUDE PEACH, 03 DESERT ROSE, 04 MELLOW ROSE, 05 DARLING, 06 MAGENTA, 07 PINK VELVET, 08 CORAL, 09 MORANGE, 10 POPPY RED, 11 ALWAYS RED, 12 VENETIAN RED, 13 ECSTASY, 14 BRICK RED, 15 SWEET MARSALA

Scroll to top