Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – пудра фиксатор

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M103 Категорија Ознаки: , ,
Maike пудра фикс

01 TRANSLUCENT, 02 NATURAL SKIN, 03 MEDIUM POWDER

Scroll to top