Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – течна подлога Anti-Age

Цена: 770 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M054 Категорија Ознаки: , ,

MAIKE течна подлога е совршен избор за професионален изглед на шминка со врвен квалитет. Неговата долготрајна формула обезбедува финиш кој нема да се размачка или избледува во текот на денот, давајќи ви беспрекорен тен со природен изглед. Неговата уникатна мешавина од масла и восоци помага да се задржи кожата хидрирана и негувана, додека нејзините иновативни пигменти беспрекорно се вклопуваат со сите тонови на кожата. Без разлика дали одите во канцеларија или на ноќно излегување во градот, Фондацијата MAIKE Matt ќе ви помогне да постигнете беспрекорен, прекрасен изглед.

Maike подлога антиаге

01 LIGHT BEIGE, 02 WARM ALMOND, 03 BRONZE

Scroll to top