Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – пудра цврста Бронза

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M031 Категорија Ознаки: , ,
Maike пудра бронза

01 SUN KISS, 02 AMBER, 03 GOLDEN, 04 MAROCCO

Scroll to top