Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – сенка за очи

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M011 Категорија Ознаки: , ,
Maike сенка за очи

01 WHITE SHIMMER, 02 LA ROSE SOFT PEARL, 03 BREATH SHIMMER, 04 PLUM PASSION SOFT PEARL, 05 RADIANT SAND SHIMMER, 06 SAFARI SHIMMER, 07 HEARTHSTONE SHIMMER, 08 MOKA MAT, 09 OLIVE SOFT PEARL, 10 NIGHT SOFT PEARL, 11 GRAPHITE MAT, 12 ONYX SHIMMER, 13 SILVER GLITTER, 14 GOLD GLITTER

Scroll to top