Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – мат подлога

Цена: 520 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M122 Категорија Ознаки: , ,

MAIKE мат подлога е совршен избор за професионален изглед на шминка со врвен квалитет. Долготрајна формула која обезбедува мат финиш кој нема да се размачка или избледува во текот на денот, давајќи ви беспрекорен тен со природен изглед.

Уникатната мешавина од масла и восоци помага да се задржи кожата хидрирана и негувана, додека нејзините иновативни пигменти беспрекорно се вклопуваат со сите тонови на кожата.

Без разлика дали одите во канцеларија или на ноќно излегување во градот, Фондацијата MAIKE Matt ќе ви помогне да постигнете беспрекорен, прекрасен изглед.

Maike подлога мат

01 PORCELAIN, 02 IVORY, 03 NATURAL TAN, 04 GOLDEN, 05 HONEY, 06 AMBER

Scroll to top