Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – сенка за очи сет 4

Цена: 520 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M150 Category: Tags: , ,
Maike сенка сет4

01 SEA BREEZE, 02 TROPICANA, 03 SAHARA, 04 ROMANCE

Scroll to top