Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – маскара 5 Dimensions

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M118 Категорија Ознаки: , ,
Scroll to top