Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – молив за уста

Цена: 135 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: М065 Категорија Ознаки: , ,
Maike молив за уста

01 NATURAL, 02 FAIREST, 03 MAGENTA, 04 VELVET, 05 WINE, 06 POPPY, 07 DIVA, 08 BRANDY, 09 CHESTNUT, 10 VALENTINE

Scroll to top