Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – пенаста подлога

Цена: 480 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M128 Категорија Ознаки: , ,
Maike подлога пена

01 DESERT, 02 WARM NATURAL, 03 GOLDEN HONEY

Scroll to top