Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – коректор

Цена: 300 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M159 Категорија Ознаки: , ,
Maike кармин корективен

01 SILK, 02 VANILLE, 03 CHESTNUT, 04 APRICOT, 05 GREEN COUPEROSE

Scroll to top