Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

MAIKE – четка за пудра 03

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: M145 Category: Tags: , ,
Scroll to top