Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

URBAN BlueDefense серум 30мл.

Цена: 980 ден

Најавете се за салонска цена

Заштитен концентриран серум за заштита од урбано загадување

SKU: ANU01 Категорија Ознаки: , ,

Заштитен концентриран серум содржи активни состојки, кои ја обновуваат оштетената кожа и ја штитат од натамошното штетно влијание на загадената животна стредина и урбаното живеење. Содржи активни состојки кои ја штитат кожата од загадената средина и PM 2.5 честичките. Збогатен е со матични клетки од брусница кои го спречуваат стареењето од фото зрачењата и ја обновуваат кожата.

  • Algaktiv® Zen се бори против оксидативниот стрес во комбинација со хијалуронска киселина што резултира светла, детоксифицирана кожа со намалени брчки. Нанесете на чисто лице и врат секое утро или вечер, пред нанесување на URBAN BlueDefense Кремот.
Brand

Anesi

Scroll to top