Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за лице (тестер) Aqua Vital

Цена: 35 ден

Најавете се за салонска цена

Концентрат за максимална хидратација и детоксификација.

Концентрат за максимална хидратација и детоксификација.

  • Ја враќа хидратацијата длабински за подобрување на правилната функција на клетките.
  • Го мултиплицира ефектот на другите третмани, како на пример anti-age третманите.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер на чиста кожа и тонизирана кожа.
  • Се масира се додека не се впие целосно.
  • Продолжете со соодветниот крем ANESI
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за лице (тестер) Aqua Vital”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за лице (тестер) Aqua Vital”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top