Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион за лице (тестер) Aqua Vital

Цена: 34 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6314/2 Category: Tags: , , ,

Тонизирачки лосион за сите видови кожа, за комплетирање на процесот на чистење на кожата, освежување и допринос во интелегентната хидратација во 3 нивоа за единствена убавина и виталност.

Начин на употреба

  • Нанесете наутро и навечер по емулзијата (млекото за чистење на шминка или гел пената на Aqua Vital. Нанесете од лосионот со памучен туфер на лицето и вратот. Исушете со марамица.

 

Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион за лице (тестер) Aqua Vital”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лосион за лице (тестер) Aqua Vital”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top