Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Емулзија за лице – Dermo Purifante 50мл.

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

24ч хидратација со мат ефект. Ја намалува појавата на црвенила (идеална подлога за шминка)

SKU: DC003 Category: Tags: , ,

24ч хидратација со мат ефект

  • Ја намалува појавата на црвенила
  • Иделана како подлога за шминка и избегнување на сјаењето во тек на денот.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Се нанесува на чиста и тонизирана кожа на лицето и вратот.
  • За најдобри резултати нанесете после серимот Т-зона.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top