Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Корективна крема – Extreme 50мл.

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена
Го регулира себумот и отстранува пеги и флеки. Стимулира регенерација на кожата од лузни и изгореници.
SKU: DC005 Category: Tags: , ,
Корективна крема, спрецијално направена за регулирање на масна кожа. Отстранува пеги и флеки. Стимулира регенерација на кожата од лузни и изгореници.

Начин на употреба

  • Наутро и навечер.
  • Се нанесува на чиста и тонизирана кожа на лицето и вратот.
  • За најдобри резултати нанесете после серумот Т-зона.
Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top