Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ноќна крема Luminosity 50мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

Чистење и припрема на кожата за третман (подлабока пенетрација на активните состојки)

 

SKU: ANL11 Categories: , Tags: , , ,

Ноќна крема за осветлување и регенерација на кожата со гликолна киселина и состојки за осветлување базирани на алги.

  • Моќен инфибитор на тирозин.
  • Дава сјај и ја осветлува кожата.
  • Го редефинира тенот.

Се нанесува навечер на чиста кожа, избегнувајши ги очите и устата.

Состав: Palmaria Palmata, гликолна киселина.

Намена: За сите типови на кожа.

 

 

Product Cat

Brand

Anesi

Препорачани производи

Scroll to top