Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ANESI Epigenesse лосион 150ml.

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANP05 Categories: , Tags: , ,

Hydra-Soft Тонизирачки лосион

Свиленкаст лосион кој ќе даде дополнителен “буст” на комфор и хидратација после фазата на чистење. Особено се препорачува за сува, дехидрирана и чувствителна кожа. Ја враќа липидната бариера во кондиција, заштитува и ја подобрува еластичноста на супер меката кожа.

Се нанесува со памучен туфер за да се комплетира режимот на чистење. Оставете го да се исуши на кожата за максимална абсорпција на влагата.

Haberlea Rhodopensis: “Билка на восреснување”, хидрира и заштитува
Хиалуронска киселина: длабински хидрира и ја пополнува кожата
Tazman Pepper TM: намалување на воспаленија

Brand

Anesi

Scroll to top