Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Сет Cellular-3

Цена: 2,700 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANL05 Categories: , Tags: , ,
Product Cat

, ,

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет Cellular-3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет Cellular-3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top